Bemutatkozás

6

Szakma

39

Tanterem

45

Munkatárs

Iskolavezetés

Pintér Etelka

Igazgató, közgazdaságtan

Tornyi-Molnár Zoltán

Igazgató-helyettes, informatika, épületvillamoság

Sótiné Kiss Erika

Igazgató-helyettes, matematika

Koós Zoltán

Gyakorlati oktatásvezető, informatika

Pedagógusok

Bakainé Vajdovich Judit

Önértékelési munkaközösség vezetője, Angol nyelv

Báthoryné Majzik Andrea

Magyar, kommunikáció

Bige Csaba

Épitész szakmai tárgyak

Bristyán Ágnes

Angol nyelv és német nyelv

Csernák Krisztina

Magyar nyelv és irodalom

Csetfalvi Enikő Pálma

Testnevelés, matematika

Dávid Zoltán

Gyógypedagógus

Erdeiné Papp Éva

Társadalomtudományi munkaközösség vezetője, történelem, társadalomismeret, filozófia, művészeti ismeretek

Fekete Nagy Gábor

Gépész szakmai tárgyak

Gálné Szabó Katalin

Kereskedő szakmai tárgyak

Gyergyai-Szabó Mariann

Angol, német, történelem

Horváth József

Gépész szakmai tárgyak

Horváthné Török Tünde

Kereskedő szakmai tárgyak

Illés Emese

Kereskedő szakmai tárgyak

Kertészné Kenyeres Zsuzsanna

Testnevelés, biológia

Kiss Károly

Központifűtés- és gázhálozat rendszerszerelő szakmai tárgyak

Konkoly Tünde

Természettudományi munkaközösség vezetője, matematika

Koósné Káré Tímea

Könyvtáros, gépírás

Kovács Árpád

Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő szakmai tárgyak

Madácsy Ágota

Magyar irodalom és nyelvtan, történelem, diákönkormányzat munkáját segítő tanár

Kristó Sándorné

Természettudományi munkaközösség vezetője, matematika

Mácsai Anita

Magyar irodalom és nyelvtan

Magyar Ildikó

Drogügyi koordinátor, szakszervezeti titkár, testnevelés

Medgyesi Arnoldné

Szakmai munkaközösség vezetője, fodrász szakmai tárgyak, pályaorientáció

Mészáros János

Festő szakmai tárgyak

Milinker Mónika

Kereskedő szakmai tárgyak

Nagy Zoltán

Gépész szakmai tárgyak

Ollai Julianna

Kereskedő szakmai tárgyak

Pintér László

Épületgépészeti rendszerek

Piti István

Informatika

Rácz István

Villanyszerelő szakmai tárgyak

Rácz Noémi

Magyar irodalom és nyelvtan, német nyelv

Riczánné Császár Tünde

Kereskedelmi tárgyak

Szabics Imre

Gépész szakmai tárgyak

Szabó Zsanett

Informatika, matematika

Szobota László

Gépész szakmai tárgyak

Takács Éva

Anyag- és áruismeret

Tóth Ernő

Történelem

Végh László

Testnevelés

Virágos-Kis Gabriella

Testnevelés, földrajz

Vízhányó István

Informatika, beiskolázás-marketing, munkaközösség vezető

Óraadó, áttanító tanárok

Kovács Ferenc

Katonai alapismeretek

Kalmár Tünde

Rendészeti szakmai tárgyak

Presztóczki Veronika

Szépészeti szakmai tárgyak

Dr. Révész Krisztián

Rendészeti szakmai tárgyak

Sebestyénné Laurik Ágnes

Rendészeti szakmai térgyak

Tonomárné Dancsó Erika

Szépészeti szakmai tárgyak

Torday Árpádné

Női ruhák készítése

Szakoktatók

Halász Szabó Pál

Villanyszerelő szakoktató

Harsányi Zoltán

Hegesztő szakoktató

Kiss Károly

Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő szakoktató

Liszkai János

Szobafestő, mázoló és tapétázó szakoktató

Mácsai Erzsébet

Kereskedelmi szakoktató

Takács József

Laboráns, kőműves szakoktató

Tarján András

Központifűtés- és gázhálózat rendszerszerelő szakoktató

Vincze Attila

Épület- és szerkezetlakatos szakoktató

Nevelési, oktatási munkát közvetlenül segítő, adminisztratív és technikai dolgozók

Berezvai Zsolt

Karbantartó

Csapó Rebeka

Gazdasági ügyintéző

Döme Viktor

Karbantartó

Kovács Zsanett

Gazdasági ügyintéző

Luczné Vincze Mónika

Gazdasági ügyintéző

Horváth Bence

Rendszergazda

Zsíros Frank

Rendszergazda

Visszahívást kérek
close slider

Kapcsolat







captcha