2018. október 8.

2018. október 12. PÉNTEK

8 óra:  A Zsoldos Napok megnyitója – ’A’ épület aulája

Programok az ’A’ épületben

 

8.15 – 9.15 óra:          Farkasfi Hagyományőrző Egyesület bemutatója

                                    Szervező: Bárthoryné Majzik Andrea, Molnár Szilvia

                                    Helyszín: ’A’ épület - udvar

 

8.15 – 10 óra:             Kódjátszma – filmvetítés

                                    Szervező: Piti István, Vízhányó István

                                    Helyszín: ’A’ épület – 27. terem

 

8.15 – 10 óra:             Történelmi vetélkedő

                                    Szervező: Erdeiné Papp Éva, Tóth Ernő

                                    Helyszín: ’A’ épület – 2. terem

 

8.15 – 10 óra:             Előadás és tesztkitöltés a fogamzásgátlás témaköréből

                                    Szervező: védőnő

                                    Helyszín: ’A’ épület – 6. terem

 

9 – 11 óra:                  Matematika verseny

                                    Szervező: Konkoly Tünde, Czakó Krisztina

                                    Helyszín: ’A’ épület – 26. terem

 

10 – 12 óra:                NO VIRTUAL – FREE GAMES

                                    Szem-kéz-észtorna

                                    Szervező: Dávid Zoltán, Mácsai Anita

                                    Helyszín: ’A’ épület – 37. terem

 

10 – 12 óra:                A közösségi háló – filmvetítés

                                    Szervező: Piti István, Vízhányó István

                                    Helyszín: ’A’ épület – 27. terem

9 – 11 óra:                  Logikai társasjátékok

                                    Szervező: Fekete Nagy Gábor

                                    Helyszín: ’A’ épület – 26. terem

 

10 – 11 óra:                Szecessziós ház látogatás – tárlatvezetéssel (2x30 fő)

                                    Szervező: Báthoryné Majzik Andrea

                                    Segítő: Koósné Káré Tímea

                                    Helyszín: gyülekező az ’A’ épület aulájában

 

10 – 13 óra:                Masszázsfogások – iskola bemutató

                                    Kecskemét SZC Szent Györgyi Albert Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

                                    Szervező: Takács Bernadett

                                    Helyszín: ’A’ épület – 31. terem

 

 

 

Programok a ’B’ épületben PÉNTEK

 

8.15 – 10 óra:             Reggeli edzés – táncos bemelegítéssel

                                    Szervező: Mácsai Anita

                                    Helyszín: ’B’ épület – tornaterem

 

8.15 – 12 óra:             Logisztika – Az ellátás művészete

Útvonaltervezés, útdíj számolás, rejtvények a logisztikából, logisztikai témájú kisfilmek, szétszakadt térkép – segítsetek összerakni!

Szervező: Illés Emese

Helyszín: ’B’ épület – 16. terem

 

8.15 – 10 óra:             Német nyelvi játékok

                                    Szervező: Kristó Sándorné, Rácz Noémi

                                    Helyszín: ’B’ épület – 5. terem

 

9 – 10 óra:                  Napenergia hasznosítás a használati meleg víz előállításában

                                    Szervező: Tarján András, Kiss Károly, Kovács Árpád

                                    Helyszín: ’B’ épület – 9. terem

 

9 – 10 óra:                  Termékfejlesztés és bevezetése a gyakorlatban

                                    Előadó: Bagi Krisztina - Sole-Mizo Zrt. brand manager – Bonafarm csoport

                                    Szervező: Milinker Mónika, Horváthné Török Tünde

                                    Helyszín: ’B’ épület – 17. terem

 

8 – 9 óra:                    Házi csomagolási verseny

                                    Előzetesen jelentkezett csapatok részvételével

                                    Szervező: Mácsai Erzsébet, Gálné Szabó Katalin

                                    Helyszín: ’B’ épület - kabinet

 

9 – 13 óra:                  „Legyél kereskedő egy napra!”

                                    Szervező: Mácsai Erzsébet, Gálné Szabó Katalin

                                    Helyszín: ’B’ épület - kabinet

 

10 – 12 óra:                „Termékek és arculatok a kereskedelemben” – TOTÓ

                                    Szervező: Milinker Mónika, Horváthné Török Tünde

                                    Helyszín: ’B’ épület – 17. terem

 

9 – 13 óra:                  Szépülj velünk!

                                    Fonás, vasalás, hajsütés, formaváltás, tanácsadás

                                    Csak frissen mosott hajjal dolgozunk!

                                    Szervező: Medgyesi Arnoldné és 14.T osztály fodrászai

                                    Helyszín: ’B’ épület – 2. terem

 

11 – 12 óra:                „REPÜLJÜNK” – vetítés + nyeremény: repülés

                                    Szervező: Szobota László, Harsányi Zoltán

                                    Helyszín: ’B’ épület – 1. terem

 

 

SPORTPROGRAMOK (A versenyekre nevezni az iskola testnevelőinél lehet!)

 

9 - 13 óra:      Kispályás labdarúgó bajnokság

                        Felelős: Csetfalvi Pálma

                        Segítő: Csiziné Magyar Ildikó

                        Helyszín: ’B’ épület – iskolaudvar

 

8.15 – 13 óra: Röplabda

                        Felelős: Virágos-Kis Gabriella, Végh László

                        Helyszín: ’A’ épület – tornaterem

 

 

2018. október 13. SZOMBAT

Programok az ’A’ épületben

 

 

8 – 9 óra:                    Matematika verseny

                                    Szervező: Konkoly Tünde, Czakó Krisztina

                                    Helyszín: ’A’ épület – 26. terem

 

8 – 10 óra:                  Elsősegélynyújtás

                                    Szervező: Sótiné Kiss Erika, Kertészné Kenyeres Zsuzsanna

                                    Helyszín: ’A’ épület – 22. terem

 

8 – 10 óra:                  Környezetvédelem a mindennapokban

                                    Szervező: Gyergyai-Szabó Mariann

                                    Helyszín: ’A’ épület – 31. terem

 

8 – 12 óra:                  Retro számítástechnikai, informatikai kiállítás, informatikai vetélkedő, honfoglaló játék, ismeretterjesztő filmek

                                    Szervező: Piti István, Vízhányó István

                                    Helyszín: ’A’ épület – 27. terem

 

9 – 11 óra:                  NO VIRTUAL – FREE GAMES

                                    Szem-kéz-észtorna

                                    Szervező: Dávid Zoltán, Mácsai Anita

                                    Helyszín: ’A’ épület – 37. terem

 

10 – 11 óra:                Gólyaavató vetélkedő

                                    Szervező: Bristyán Ágnes

                                    Helyszín: ’A’ épület – tornaterem

 

 

SPORTPROGRAM

 

8 – 10 óra:      Asztalitenisz bajnokság (A versenyre nevezni az iskola testnevelőinél lehet!)

                        Felelős: Csiziné Magyar Ildikó

                        Helyszín: ’A’ épület – aula

 

 

11.30:                         Eredményhirdetés – gólyaavató, Zsoldos-napok versenyei

 

 

 

Programok a ’B’ épületben - SZOMBAT

 

 

8 – 9 óra:                    Csikós bemutató

                                    Szervező: Csesznák Dávid, Mácsai Anita

                                    Helyszín: ’B’ épület - udvar

 

8 – 9 óra:                    Német nyelvi játékok

                                    Szervező: Kristó Sándorné, Rácz Noémi

                                    Helyszín: ’B’ épület – 5. terem

 

8 – 10 óra:                  „Termékek és arculatok a kereskelelemben” – TOTÓ

                                    Szervező: Milinker Mónika, Horváthné Török Tünde

                                    Helyszín: ’B’ épület – 17. terem

 

8 – 10 óra:                  Angol nyelvi játékok

                                    Szervező: Polyák Zsuzsanna, Bakainé Vajdovich Judit

                                    Helyszín: ’B’ épület – 4. terem

 

8 – 11 óra:                  Logisztika – Az ellátás művészete

                                    Útvonaltervezés, útdíj számolás, rejtvények, kisfilmek, térképek

                                    Szervező: Illés Emese

                                    Helyszín: ’B’ épület – 16. terem

 

8 – 11 óra:                  „Legyél kereskedő egy napra”

                                    Szervező: Mácsai Erzsébet, Gálné Szabó Katalin

                                    Helyszín: ’B’ épület - kabinet

 

9 – 10 óra:                  Napenergia hasznosítás a használati meleg víz előállításában

                                    Szervező: Tarján András, Kiss Károly, Kovács Árpád

                                    Helyszín: ’B’ épület – 9. terem

 

9 – 10.30 óra:             Országos kéktúra – bemutatása filmekkel, fotókkal

                                    Szervező: Bige Csaba, Mészáros János

                                    Helyszín: ’B’ épület – 3. terem